fb instagram
575 557 155 edyta@cudniesplecione.pl
fb instagram 575 557 155 edyta@cudniesplecione.pl

Cudnie Splecione

Dlaczego Cudnie Splecione? Nazwa ta doskonale oddaje charakter tego kim jestem i co robię. Jestem wedding plannerką i moim zadaniem jest połączyć wiele elementów w jedną spójną całość – imprezę pełną wspomnień.

Dlatego Cudnie Splecione łączy miłość do estetyki i perfekcji z pomocą w organizacji Waszych historii. Łączę zamiłowanie do designu i mody z umiejętnością zarządzania budżetem. Kobiecą intuicję z opanowaniem w sytuacjach stresowych.

Planuję ten wyjątkowy dzień splatając odpowiednich ludzi, dodając piękno płynące z doskonałej harmonii stylu i wplatając w to emocje.

Pomagam tworzyć cudne historie

A jaka jest moja?
Znacie takie osoby, do których dzwoni się z prośbą o pomoc w znalezieniu najlepszego prezentu dla bliskiej osoby? Albo prosi się o radę jak zorganizować niezapomniany ślub?

Tak, to właśnie ja jestem tą osobą. Nazywam się Edyta Ołubiec
i z przyjemnością opowiem Wam o sobie.

Czym dla mnie są cudnie splecione imprezy?

To połączenie estetyki z perfekcyjnym zarządzaniem. To radość z przeżywania chwili i radość z zabawy. A w końcu – to szczęście i ogromna satysfakcja, gdy widzę łzy wzruszenia. I tylko takie łzy powinny towarzyszyć w tych wyjątkowych chwilach.

Skrupulatnie podchodzę do powierzonego mi zadania. A organizacja imprez sprawiała, że nawet po całym dniu ciężkiej pracy z przyjemnością siadałam do planu stworzenia kolejnej powierzonej mi imprezy. Od zawsze serce podpowiadało mi, abym obrała tę drogę i nareszcie nią podążam.

Piszę o tym byście wiedzieli, że dla mnie ważny jest cel, chcę uszczęśliwiać innych. Robię to od lat organizując imprezy. Początkowo dla najbliższych, potem dla znajomych i ich znajomych i tak docieramy do miejsca, w którym cudnie splatam historie swoich par.

Kilka lat temu zaczęłam interesować się branżą ślubną. Odbyłam kurs przygotowujący do zawodu w prestiżowej agencji ślubnej Perfect Day w Warszawie. I wtedy wiedziałam już, że odnalazłam swoją drogę. I byłam pewna, że chcę stworzyć Cudnie Splecione.

Jestem perfekcjonistką. Wszystko dla mnie musi być idealnie zaplanowane. Dlatego zanim otworzyłam swoją agencję ślubną, potrzebowałam czasu na doskonalenie swoich umiejętności.

Ukończyłam kurs wedding designera w Akademii Alex Deco u jednej z najsłynniejszych agencji dekoratorskich w Polsce.

Chciałam poznać branżę i ludzi, z którymi wspólnie będziemy splatać pojedyncze elementy w jedną perfekcyjną całość – Wasz ślub.

Zdejmuję ten emocjonalny bagaż z ramion moich par, bo wiem jak go unieść. Dbam o to, byście z tych przygotowań wynieśli tylko miłe i przyjemne wspomnienia. I unikanie stresu bardzo Wam w tym pomoże.

W końcu to Wasz dzień – i dzięki mnie stanie się niezapomniany.

WRÓĆ

Napisz do mnie!

Jest mi bardzo miło, że tu jesteście!
Mam nadzieje, że będę mogła przygotować ten najważniejszy dzień w Waszym życiu w najpiękniejszy możliwy sposób.

Na początku powiedzcie mi coś o sobie o Waszych marzeniach wyobrażeniach i o tym jak chcielibyście by ten jeden, jedyny dzień wyglądał.